FORUM CVECARA
Април 20, 2014, 10:35:49 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Razmena pelcera, biljaka (Nudim - Tražim)  (Pročitano 5967 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
valjevka
administrator
Van mreže Van mreže

Valjevo

« poslato: Март 28, 2012, 07:45:48 »

Razmena pelcera (Nudim - Tražim)  :skocko:
Sačuvana

bubamara
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Јун 30, 2012, 12:15:04 »

dali imas lazni ljiljan,dali bi zelela da razmenimo biljke?
Sačuvana

valjevka
administrator
Van mreže Van mreže

Valjevo

« Odgovor #2 poslato: Јун 30, 2012, 12:29:58 »

Imam lazni ljiljan tj hemorokalis onaj zuti niski zove se Stela .....vazi dogovoricemo se pa se menjamo na jesen i hocu ja narandzasti lijander ako na njega mislis sacuvaj mi   :skocko:
Sačuvana

marta
Sr. Member
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Јул 19, 2012, 09:40:05 »

Cao,dali je neko zainteresiran za sadnicu KALTAPE/ukrasno drvo/molim da mi javi.rado cu menjati za Kalu,mindjusicu ili nesto drugo.
Sačuvana

marta
Sr. Member
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Септембар 03, 2012, 12:28:51 »

Cao,dali je neko zainteresiran za sadnicu KALTAPE/ukrasno drvo/molim da mi javi.rado cu menjati za Kalu,mindjusicu ili nesto drugo.
                          ODRADJENO!!!!!!!
Sačuvana

jelce
Hero Member
Na mreži Na mreži

« Odgovor #5 poslato: Фебруар 01, 2013, 10:52:49 »

Imacu male biljcice  sa korenom za razmenu ili poklon : koreopsis zuti ,Oenoteru rozu ili nocurak ,cveta na suncu ,reznice lavande ,za sada to je sigurno ,mozda ce biti jos nesto .
Seme :ladoleza sa mojih slika ,lepih kata niskih razne boje ,kadifice niske razne boje .

Treba mi hosta plavog  i sarenog lisca ,hojhera crvenkastih listova ,braonkastih a moze i zelene boje .Videla sam u katalogu ali im nazive ne znam   :ozid:
Sačuvana

valjevka
administrator
Van mreže Van mreže

Valjevo

« Odgovor #6 poslato: Фебруар 06, 2013, 10:26:43 »

Ja imam seme cassie i plavog ladoleza krupnog i obicnog ljubicastog ako nekom treba #zmirko#
Sačuvana

JovankaP
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Riđica

« Odgovor #7 poslato: Фебруар 06, 2013, 05:09:37 »

Dogovoreno za cassiu i ladolež,imam i ja tebi da pošaljem onaj pelcer,zaboravih kako se zove,što si videla kod mene

ono sa crvenim listovima što si dobila na poklon od kume  :skocko:
Sačuvana

JovankaP
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Riđica

« Odgovor #8 poslato: Фебруар 06, 2013, 05:14:49 »

Jelče imam hojheru zelenih listova,moraću je premestiti na drugo mesto pa kad je izvadim mogu da ti pošaljem

ako je nisi pronašla do sada  :skocko:
Sačuvana

jelce
Hero Member
Na mreži Na mreži

« Odgovor #9 poslato: Фебруар 06, 2013, 08:56:05 »

Uh jako bih volela    #kisic#  
Sačuvana

ssladja
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Timocka krajina (Bor)

« Odgovor #10 poslato: Фебруар 13, 2013, 08:29:39 »

Kod mene je jos hladno i ima mraza ali mogu da vam ponudim -rasad kandilike (iz mixa mojih koje mozete videti u mom vrtu)  - pelcere kohlerije - seme bastenske koprive ( jednogodisnja, listovi kao kod koprive ali je cela biljka modro lila-plave boje, naraste do 60cm.) - lukovice belog safrana ( strucni naziv mu je otprilike ZEGPHUNDES  #haha#) - ukrasna trava zebrina - solidago canadesis - niski aster (alpski zvezdan-trajnica) - oziljena reznica tamariksa - reznice hoje - pelcere lila tradeskantije - pelcere hlorofituma ,zeleni i sareni - lukovica tritome - rasad prkosa -  seme ibicele lutea -   i joos toga - dodacu kasnije.  
Ono sto  trazim ( ( NE U ZAMENU ZA OVO ) ali ako ima onda je super)  - razne hoste - krokosmiju - bugenvilea -  kameleon -  

Sačuvana

marta
Sr. Member
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Фебруар 13, 2013, 09:25:35 »

Sladjana,krokosmiu imam,imam i hostu.big boy.ja bih-plavu koprivu i kohleriju.slanje preko granice je moguce-provereno.javi se,molim Te.
Sačuvana

Jovo
moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Фебруар 13, 2013, 09:29:14 »

Sladjo da li za safran mislite onaj letnji Zephirantes? :smesko:

Ja cu da rezervisem tritomu,nju odavno trazim.I ako su ovo mozda ovi safrani sto cvetaju u prolece onda i neku lukovicu od njih,a letnji imam.A imam rozu bugenviliju,mozda bude i od sarenolisne.A od hosti imam Hostu undulatu i Hostu plantagineu #zmirko#
Sačuvana

ssladja
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Timocka krajina (Bor)

« Odgovor #13 poslato: Фебруар 13, 2013, 02:45:57 »

Sladjo da li za safran mislite onaj letnji Zephirantes? :smesko:

Ja cu da rezervisem tritomu,nju odavno trazim.I ako su ovo mozda ovi safrani sto cvetaju u prolece onda i neku lukovicu od njih,a letnji imam.A imam rozu bugenviliju,mozda bude i od sarenolisne.A od hosti imam Hostu undulatu i Hostu plantagineu #zmirko#
Da, taj letnji - videla sam ti imas roze.Tritoma-rezervisana. Sa velikim odusevljenjem cekam bugenvileje. Taman ti saljem sa onim obecanim semenkama ibicele i krastavca  #haha#
Sačuvana

Jovo
moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Фебруар 13, 2013, 03:59:43 »

Ako nemate rozi zefirantes racunajte da imate :smesko:
Joj pa ja sam na krastavac skroz zaboravio,ali ste se vi setili,hvala puno #kisic#
Recite mi hoste da li imate ove,mada verovatno imate,to su one dve najcesce,svako ih ima #ahaha#
Sačuvana

valjevka
administrator
Van mreže Van mreže

Valjevo

« Odgovor #15 poslato: Фебруар 13, 2013, 04:57:37 »

ja da rezervisem na vreme dok nije nestalo a sta ja imam ne mogu sad pisati bice svega samo da potera na prolece

pelcer kohlerije beli safran tamariks yanima me ta lila tradeskantija jel to preyimi napolju svuda citam da nece i prkos moye on me nesto nece

a krokosmije bice pooogolem bokor  #zmirko# samo da me baba ne uhvati  #ahaha# #ahaha#
Sačuvana

Jovo
moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Фебруар 13, 2013, 05:21:17 »

Da,ni ja ne napisa sta imam,a to je malo teze,na moju temu svratite pa sta vam se svidja vicite,ja cu posle da vidim da li ima  :smesko:
Sačuvana

jaca
Sr. Member
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Фебруар 13, 2013, 05:53:35 »

Nudim vam hoste i lažni ljiljan i debelu koku
Sačuvana

jaca
Sr. Member
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Фебруар 13, 2013, 05:56:38 »

imam viška hoste
Sačuvana

ssladja
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Timocka krajina (Bor)

« Odgovor #19 poslato: Фебруар 14, 2013, 06:54:40 »

ja da rezervisem na vreme dok nije nestalo a sta ja imam ne mogu sad pisati bice svega samo da potera na prolece

pelcer kohlerije beli safran tamariks yanima me ta lila tradeskantija jel to preyimi napolju svuda citam da nece i prkos moye on me nesto nece

a krokosmije bice pooogolem bokor  #zmirko# samo da me baba ne uhvati  #ahaha# #ahaha#
  Lila tradeskantija nije za napolje, a prkos-kod mene se sam razmnozava, samo je mozda caka u tome sto ja ne kopam po cvecu sve dok ne iznikne sve sto se samo rasejalo, samo cupam one neumorne korovcice kao sto su misje usi i slicne. A babu posalji u komsiluk #haha# po solju secera #zmirko# :smesko: Posalji mi adresu, moze i na pp :skocko:
Sačuvana

ssladja
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Timocka krajina (Bor)

« Odgovor #20 poslato: Фебруар 14, 2013, 07:09:04 »

Ako nemate rozi zefirantes racunajte da imate :smesko:
Joj pa ja sam na krastavac skroz zaboravio,ali ste se vi setili,hvala puno #kisic#
Recite mi hoste da li imate ove,mada verovatno imate,to su one dve najcesce,svako ih ima #ahaha#
Posto sam procitala da taj roze z... ne moze da prezimi napolju, ja ga jesenas izvadila (mada ne volim mnogo to cimanje, al mnogo mi se svidja pa sam htela da ga sacuvam a sad cu lepo da ga smestim u saksiju - ako je uspeo da prezivi, jos ga nisam pogledala)- hoste imam onu zeleno-belo samo. Za sada cu biti zahvalna samo sa bugicama- mada ......cucemo se #cao# #cao#
Sačuvana

Jovo
moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Фебруар 14, 2013, 09:22:41 »

Ok,a zefirantes je bolje da stalno bude u saksiji,cveta bez probleme,lepo izgleda i u zardinjerama,moj se namnozio pa mislim da ge presadim i da posadim u zardinjetu #zmirko#
Sačuvana

valjevka
administrator
Van mreže Van mreže

Valjevo

« Odgovor #22 poslato: Фебруар 14, 2013, 10:16:15 »

sladjo u ovome nema skromnosti  :crvenko:
sta god da se nudi prihvataj  #ahaha#  #kisic#
Sačuvana

ssladja
Sr. Member
Van mreže Van mreže

Timocka krajina (Bor)

« Odgovor #23 poslato: Фебруар 14, 2013, 11:33:45 »

sladjo u ovome nema skromnosti  :crvenko:
sta god da se nudi prihvataj  #ahaha#  #kisic#
polako,dok ne upoznam sve biljke, ne mogu se posvetiti vecem broju odjednom #haha# i bolje da se svake godine radujem necem novom #kisic#
Sačuvana

radoja956
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Veseo čovjek je kao sunce, kud god ide obasjava.

« Odgovor #24 poslato: Фебруар 23, 2013, 08:53:55 »

Da,ni ja ne napisa sta imam,a to je malo teze,na moju temu svratite pa sta vam se svidja vicite,ja cu posle da vidim da li ima  :smesko:

Jovo ja se javljam po dogovoru. Nadam se da će biti reznica bugenvilie i hibiskusa.
Ako neko ima sjemenke neke kvalitetne tikve budimke,da je suha i slatka. Čitala sam o nekoj koja se zove Hoklaido i mnogo je hvale. Ima li ko. jedna-2 košpice i super.
Sačuvana

radoja956
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Фебруар 23, 2013, 08:56:10 »

:smesko:JELČE,  jel može malo sjemenkica niske lepe kate i kadifica. :skocko: #jupi# :skocko: #jupi#
Sačuvana

jelce
Hero Member
Na mreži Na mreži

« Odgovor #26 poslato: Фебруар 24, 2013, 11:55:38 »

Moze ,radoja  .  :smesko:
Sačuvana

radoja956
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Фебруар 25, 2013, 11:31:54 »

Ako neko ima sjemenke neke kvalitetne tikve budimke,da je suha i slatka. Čitala sam o nekoj koja se zove Hoklaido i mnogo je hvale. Ima li ko. jedna-2 košpice i super.Ako nema ta Hoklaido, može i neka druga, samo da nije ona svakodnevna.  :smesko: #jupi# #jupi#
Sačuvana

verb
Hero Member
Van mreže Van mreže

da sam lepa lepa sam dal sam posla ili dosla ?????

« Odgovor #28 poslato: Фебруар 26, 2013, 08:32:58 »

imam ja neku nemacku  #ahaha# #ahaha# ne znam ni kako se zove ni kako izgleda ali znam da su tamo skupe i pravi delikates, male su narandzaste i socne...kazu da ih nema kod nas...skupila mi neka zena semenke pa ako hoces poslacu ti pa ti probaj mozda je to to sto ti trazis...ako jos neko zeli imam ih podosta
Sačuvana

da sam lepa lepa sam ..dal sam posla ili dosla???

radoja956
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #29 poslato: Фебруар 26, 2013, 10:38:10 »

imam ja neku nemacku  #ahaha# #ahaha# ne znam ni kako se zove ni kako izgleda ali znam da su tamo skupe i pravi delikates, male su narandzaste i socne...kazu da ih nema kod nas...skupila mi neka zena semenke pa ako hoces poslacu ti pa ti probaj mozda je to to sto ti trazis...ako jos neko zeli imam ih podosta
Sačuvana

Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Forum Cvecara Cvjecara Ema SarajevoBelgrade Gift Baskets Rukotvorine Iza Duge
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2011, Simple Machines | Srpski prevod: www.tnenad.net
Theme by hhy89
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.164 sekundi sa 25 upita.